Niezależnie gdzie jesteś masz dostęp do informacji co dzieje się w Twojej firmie czy domu, możesz tylko nadzorować jak i sterować bezpośrednio ze smartphona, tabletu lub komputera PC. W sytuacji zagrożenia, awarii, usterki, dostajesz powiadomienia SMS.

Automatyczne sterowanie to także gwarancja oszczędności, dzięki temu Twoja firma będzie przyjazna dla klientów i pracowników a jednocześnie pozwoli zaoszczędzić pieniądze, które do tej pory były poza kontrolą. W obiektach hotelowych lub w domu możesz tworzyć scenariusze. Pozwoli na racjonalne zarządzanie energią, ogrzewaniem i innymi instalacjami.

Przy jednoczesnym komforcie bezpieczeństwa, stałej możliwości monitorowania i zarządzania budynkiem zdalnie. I powiadomieniami w sytuacjach awaryjnych 24/7.

Niezależnie od tego ile funkcji objętych jest automatyką, dostęp do nich możesz mieć zawsze pod ręką. I z gwarancją bezpieczeństwa zdalnego połączenia.

Automatyka pamięta za Ciebie i realizuje powierzone zadania w tempie dopasowanym do rytmu życia Firmy i Domu.

Możesz nam zaufać

serwis
Zapewniamy serwis gwarancyjny jak i po gwarancyjny. Z możliwością podpisania umów SLA.

stale uslugi
Świadczymy stałe usługi dla firm, co świadczy o zaufaniu i profesjonalnej obsłudze.

zadowolenie
Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy cieszą się z wysokiej jakości obsługi.

O firmie

Witamy serdecznie na stronie internetowej.

Jako firma ASIC electronics mimo że jesteśmy młoda firmą dynamicznie się rozwijamy a idąc z duchem czasu cały czas wdrażamy nowoczesne technologie. Oferujemy Państwu najwyższej jakości urządzenia i sprawdzone technologie. Specjalizujemy się w branży systemów automatyki i zabezpieczeń. Na ofertę firmy składają się produkty sprawdzonych marek na światowym rynku jak i polskie sprawdzone firmy z którymi współpracujemy.

Stawiamy na jakość świadczonych usług i profesjonalne doradztwo zapewniające naszym klientom bezpieczeństwo i pełną satysfakcję świadczonych usług. Każdy rozpoczęty przez nas projekt realizujemy do końca spełniając wszystkie założenia oraz ustalenia klienta na każdym etapie współpracy, łącznie z adnotacją o zachowaniu poufności powierzonych nam danych. Choć głównych kierunkiem rozwoju firmy jest automatyka i sterowanie to we współpracy z naszymi partnerami dostarczamy kompleksowe nowoczesne rozwiązania. Realizowane przez nas projekty były i są realizowane z 100% skutecznością.

Posiadamy doświadczenie w profesjonalnym świadczeniu usług naprawczych i serwisowych co poświadczają nasi Partnerzy z którymi mamy podpisane umowy SLA o świadczenie wsparcia stacjonarnego jak i zdalną pomoc serwisową oraz usuwanie awarii w czasie do 24h od zgłoszenia.

Jesteśmy również certyfikowanym instalatorem i dystrybutorem:

- MW POWER - szeroki asortyment kamer, systemów alarmowych, zasilaczy, akumulatorów

- KOHER - automatyka budynkowa 

Dlatego sprawdź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów ciesząc się z wysokiej jakości usług.

Zapraszamy !

 

Partnerzy

LOGO.jpgMW_Power.pngMW_Security.pngkoher.pnglogp-bank-wschowa.png

Zapraszamy!

ASIC DANIEL MAJEWSKI

Adres: ul. Popiełuszki 26c, 35-328 Rzeszów

NIP 6871753556

REGON 180530422

--

Telefon: +48 736 669 998

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych Daniel Majewski, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą ASIC Daniel Majewski z siedzibą w Rzeszowie, 35-328 Rzeszów, ul. ks. J. Popiełuszki 26 C, NIP 6871753556, REGON 180530422. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.